Overzicht Personeel

Zoekt u het CLB-team dat verantwoordelijk is voor uw school? Raadpleeg de scholenteams .


Directie

Vermander

An

an.vermander@g-o.be

 

Kwaliteitscoördinator

De Bruycker

Els

els.de.bruycker@g-o.be

 

Zoete

Adinda

adinda.zoete@g-o.be

 

Administratie

Desmet

Linda

linda.desmet@g-o.be

- Beheer leerlingendossiers
& Financiële Cel
- Voorzitter administratieve discipline

Rollier Christa christa.rollier@g-o.be Beheer Personeelsdossiers

Psycho-pedagogische discipline

Roothaer

Liliane

liliane.roothaer@g-o.be

Voorzitter psycho-p. discipline

Asselman

Nathalie

nathalie.asselman@g-o.be

 

Bokestael

Laetitia

laetitia.bokestael@g-o.be

 

Dierickx

Sylviane

sylviane.dierickx@g-o.be

 

Janssens

Karen

karen.janssens@g-o.be

 

Schoon Lieve lieve.schoon@g-o.be  

Tuybens

Hadewig

hadewig.tuybens@g-o.be

 

Maatschappelijk discipline

Woestijn

Veerle

veerle.woestijn@g-o.be

Voorzitter maatschappelijke discipline

De Cock

An

an.decock@g-o.be

 

Hollemans

Laura

laura.hollemans@g-o.be

 

Machiels

Christine

christine.machiels@g-o.be

 

Stragier

Ruth

ruth.stragier@g-o.be

 

Van Vaerenberg

Arianne

arianne.vanvaerenberg@g-o.be

 

Zoete

Adinda

adinda.zoete@g-o.be

- Kwaliteitscoördinator
- ICT- coördinator

Paramedisch discipline

Algoet

Hilde

hilde.algoet@g-o.be

 

Debelder

Fien

fien.debelder@g-o.be

 

De Meijer

Inge

inge.demeijer@g-o.be

Coördinator Gezondheidsbeleid

Neukermans

Stefanie

stefanie.neukermans@g-o.be

- Coördinator Preventieve
Gezondheidszorg
- Verantwoordelijke LARS

Respilleux

Kathia

kathia.respilleux@g-o.be

 

 

 

 

Artsen

Baré

Frank

frank.bare@g-o.be

- Coördinator Artsen
- Voorzitter medische discipline

Grillaert

Ann

ann.grillaert@g-o.be

 

Onderhoud

De Koster

Patricia

 

 

Fieremans

Marina

 

 

Heremans Nancy    

Sancar

Melek